Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I Don't Care!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:00 pm

-Saisprazece.spun punandu-ma pe jos.Nu-i nimic nu?Stiam eu.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:05 pm

Am chicotit.
-Neah,eu mereu fac asta cand ma duc la alcineva,deci nimic nou.spun intorcanduma pe spate,luand un urs mare si roz in brate,lasand capul in jos sa ii privesc,desi vedeam invers era totusi amuzant.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:06 pm

Imi scot elasticul din par si incep sa ma joc cu el folosindul pe post de prastie,continui asa pana trag asa tare de ca il azvarl sub dulap.
-O MINUNAT! Asta e al 3 lea pe saptamana asta. ma enervez eu in timp ce ma duc spre dulap si ma intind pe jos ca sa pot baga mana sa il caut.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:09 pm

-Te ajut?l`am intrebat oftand ridicanduma din pat,frecanduma copilareste la ochi,strangand in mana dreapta ursul de jucarie gigant.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:13 pm

-Da,te rog, daca il mai pierd si pe asta si mai am inca o tura pana la magazin si pana acolo tre sa ma rog pentru viata mea....atunci prefer sa ma leg cu o fundita. spun in timp ce inca cautam elasticul care nu era pe acolo din catea parea.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:16 pm

-Scuza`ma putin.am spus tragandul in spate pe baiat,am pus mana pe un colt al dulapului si am inceput sa il trag spre mine,l`am desprins de perete si m`am dus in spatele lui recuperand elasticul.
-Poftim.am zambit copilaresc intinzanduil.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:19 pm

-O fundita?spun imaginandu-mi si punandu-mi mana la gura sa nu rad.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:25 pm

Raman masca vreo 2 minute dupa ce vad faza cu dulapul apoi ma dezmeticesc si imi leg parul cu elasticul,dupa il ai blestem vreo 2 minute si ma asez inpoi pe fotoliu.
-Amintestemi sa ma gandesc de doua ori inainte te enervez! ii zic eu fetei care se purta ca un copil.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:27 pm

-Ghinionul tau,nu ma enervez prea repede.am zambit impingand de dulap la loc.
-Auch,cred ca fac febra musculara.am spus aruncanduma iar pe pat,fara sa dau drumul ursului din brate.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 12:30 am

-GHINION? Te-ai tampit? nu-mi place sa enervez fetele si daca nu se enerveaza usor e bine...imi amintesc cand mam imprietenit cu o irascibila,mam frecat pe obraz doua nopti dupa ce ma pleznit. zic in timp ce-mi frecam obrazul instinctiv
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 12:34 am

Am inceput sa rad.
-Wow...tu lasi o fata sa dea in tine?Ce baiat mai esti si tu?
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 12:39 am

-Aveam 10 ani si era singura mea "prietena" asa ca mai lasa-ma da? ii zpun pe un ton suparat dar si glumet in acelas timp.
Ma ridic de pe fotoliu si ma uit la cer...luna era ca o secera.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 12:48 am

-Sorry.am spus lasand capul in jos,m`am ridicat din pat si m`am dus langa el intinzandui ursuletul.
-Poftim.am zambit eu copilaresc
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 12:52 am

Ma uit uimit la ea apoi zambesc si eu lund ursuletul si strangandul in brate.
-Ce pufos e...mersi,si sa stii ca nui nimic,nu ma supar nici eu asa de usor. ii zic in timp ce mangaiam ursuletul de spate.
-SIIII..cum il cheama? intreb eu vesel aratand spre usrsulet.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 12:59 am

-Pai...el e Mister Bumble.am zambit copilaresc
-Iar...asta.am spus luand un iepuras la fel de mare numai cu culoare diferita[alb],in brate.
-Este fratele lui....Mister Bee,stiu nume oribile,nu aveam ideei si aveam doar 10 ani,nu cred ca gandeam pe atunci.am spus razand
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:06 am

-Aha si Miss Bumble Bee nu exista??? am intrebat uitandu-ma la ea cu o fata de copilas n timp ce mangaim ursul pe cap
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:09 am

-Ba da,trebuie sa fie pe aici pe undeva.spun incepand sa arunc cu jucarii prin camera,gasind intr`un sfarsit o pisica albastra,aratanduio baiatului,zambind copilaresc.
-Vezi?
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:13 am

Ma uit ciudat cand la pisica cand la fata.
-Nu stiu ce e mai ciudat....numele sau faptul ca nici unul dintre ei nui albina. zic in timp ce ma uit la fata ursuletului.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:18 am

-Hey...nu am spus ca trebuie neaaparat sa fie albine.m`am bosumflat copilaresc,incrucisandumi mainile la piept.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:28 am

Am inceput sa rad vazand-o cum face pe copilasul si imi amintisem ca aveam si eu o jucarie cam ponosita dar macar o aveam.
-Vrei sa-l vezi pe Domnul...umm...il chema cumva da am uitat...i-am dat numele cand aveam 5 ani si am uitat de atunci.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:31 am

-Da,hai sa il imperechem cu Miss Bumble Bee.am spus razand
-O sa avem mai multe jucari.iam facut cu ochiul dandui incet cu cotul in burta
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:50 am

Imi iau zborul pe geam si ma duc pana la mine in camera si ma intorc dupa 10 minute cu un iepuras gri,mare si care ciudat dar era inca pufos cu toate ca era patat peste tot de praf s in unele locuri cu pete mici de sange si ii era cazut un ochi.
Ma uit cu mila la el apoi il intorc pe spate unde erau vreo 5 bilete pe care scria "SA NU UIT: SA IL SPAL!"
-Asta e...cum lo chema. il arat Samantei.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:53 am

Am inceput sa rad.
-Te`ai gandit sa ai ggija de el?l`am intrebat luandul in brate
-Merci,nu trebuia,nu il primesti pana nu il curat si ii pun ochiul.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:59 am

-Pai imi era greu sa am grija de el daca parinti mei nu ma lasau nici sa il vad. zic eu in timp ce ma uit la cat de murdar putea sa fie.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:03 am

Mi`am dus o mana in parul lui si ii l`am ciufulit.
-Lasa ca am grija eu de el.am spus sarutandul scurt pe obraz,privind iepurasul ridicandul pe sus.
-Deci hai sa ii punem un nume.am zambit eu copilaresc
Sus In jos
Continut sponsorizat





I Don't Care! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
I Don't Care!
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: