Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I Don't Care!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:57 am

Ma uit la fete apoi ma trezesc izbucnind in ras.
-Ok....femeie are putere deci trebuia sa o ascult,asta nu inseamna ca imi puteti da ordine sau ceva de genu da? le explic eu in timp ce le amentintam cu degetul si radeam copilaros.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:58 am

-Deci....am spus asezanduma in genuchi in fata baiatului,langa canapea,lasandumi greutatea corpului pe picioare.
-In seara asta mil imprumuti pe Mister Bunny,sa dorm cu el?Am avut grija de el,deci il merit macar o noapte.am zambit copilaresc
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:04 am

Ma uit de cateva ori la iepurasul din mainile mele apoi la fata si zambesc inocent.
-Sigur ca poti,as fi chiar nesimtit sa nu til las nu? spun dupa care continui sa zambesc intinzandu-i iepurasul.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:07 am

-Ok,eu ce primesc?spun razand.Stiu stiu,nu am ajutat cu nimic dar ziceam si eu.spun zambind adevarat acesta fiind un pic diferit de cel actoricesc.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:10 am

Am luat iepurasul in brate si lam strans la piept,apoi lam sarutat pe buze.
-Merci.iam spus baiatului,zambind copilaresc sarutandul scurt pe obraz,aruncanduma in pat cu jucaria in brate.
-Ame,tu primesti...uhh...uite.am spus aruncandui un urs mare si alb.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:11 am

-Pai te superi daca primesti doar atat? o intreb pe fata dupa ce ma ridic din pat si o sarut scurt pe obraz.
-Apropo,ai grija ca mofturosul aluia ii place sa doarma invelit nui asa? il intrebam uitadu-ma insitent la iepuras.
Acesta incepe sa zambeasca si apoi se isi ridica capu spre mine.
-Si cu capul pe perna te rog! o roaga el pe Sam.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:14 am

-Ceeee?!!Ushh de langa mine!am spus aruncand speriata iepurele sarind ca arsa din pat.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:17 am

-AUCH! zice iepurasul de pe jos.
Il iau in maini si ma uit la el apoi la Sam.
-Cred ca am uitat sa mentionez un mic lucru despre el. i zic in timp ce rad infundat
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:18 am

-Mersi si nu ,nu ma multumesc doar cu un pupic pe obraz.spun razand de faza cu iepurasul.Iepure cu viata,dragut.zic inca razand.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:19 am

-Yee!!Un iepure vorbitor,da`l in coace.spun copilaresc luand iepurele strangandul in brate.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:23 am

-YEPEI FATA DRAGUTA! striga el din bratele fetei
-Mai taci perversule,nu stii decat sa faci pe idiotul. il cert eu pe iepuras fiind nitel invidios.
-INVIDIE! Dar las ca stiu eu cum esti de vrei in locul meu,Tsubi-chan. imi zice in timp ce zambea smecher.
Rosesc din cap pana in picioare.
-TE OMOR! strig eu spre iepure ca si cum ar vrea sal sugrum
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:26 am

-Deci regula jocului.Nu va atingeti.am spus razand,continuand sa strang iepurele,aruncanduma in pat.
-Deci in seara asta dormi cu mine,dar daca da Sfantul sa ma atingi fara sa iti dau voie,capul tau va fi steag pentru Europa.am spus zambind inocent
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:29 am

-Super!Un nou steag!Stelutele deja m-au plictisit.spun chicotind
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:30 am

-Din partea mea poti sa-l decapidezi chiar acum daca e. ma imbufnez eu intorcandu-ma cu spatele si dand din picior,inca rosu ca racul
-Esti draguta dar nu sunt asa nebun ca asta,mia placut scena din baie. zice in timp ce incepea sa rada tinandu-se de gura ca sa nu il aud.
Asta imi mai trebuia ca sa incep sa mai scot si aburi
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:32 am

Am inceput sa rad si i`am pus mana la gura iepurelui.
-Taci naibi din gura,ca nu sa intamplat nimic,delirai.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:35 am

-Aaaa super.Acum vreau sa stiu ce s-a intamplat.Si hai nu mai rosii atat ca dupa imi voi face niste oua si sunca pe tine.zic razand
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:37 am

-De ce crezi ca sa inamplat ceva? iepuree ala scoate numai prostii pe gura...nu sa intamplat nimic. ii spun calm in timp ce-mi reluam culoarea normala a fetei si asezandu-ma in pat langa Samy si uitandu-ma dujmanos la Bunny.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:38 am

Mi`am pus mana la fata si am pus o perna pe iepure.
-Acum taci.am spus uitanduma spre perna ce statea pe iepure
-Multumestemi ca te`am facut frumos.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:40 am

-Eh hai ca nu e nimic rau nu?Poate vreun sarut sau doua sau ce a-ti facut?zic razand catre cei doi sperand sa ghicesc
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:41 am

-Cred ca glumesti.am spus razand
-Deobicei nu sarut baieti pe care dabia i`am intalnit,deci poti visa in continuare.iam facut cu ochiul fetei.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:52 pm

Ma intind pe pat cat se putea si inchid ochii adormind pentru cateva clipe,imi era somn cei drept. Ma trezesc dupa 5 minute speriat si transpirand,avusesc un cosmar groaznic dar nu vroaim sa le zic ceva.
-Cosmarurile astea,sunt asa de enervante uneori ca nu poti dormi linistit. le zic mai mult in gluma in timp ce ma stergeam pe frunte.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:02 pm

Ma pun in genuchi langa el privindul ingrijorata.
-Esti sigur ca esti bine?lam intrebat apasand pe perna de pe jucarie.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:05 pm

-A fost doar un vis...nu ca ar deveni realitate sau ceva de genu,astai imposibil. ii zic eu glumet in timp ce imi dau bluza jos pentru ca mi se parea ciudat de cald acolo apoi ma intind la loc pe pat uitandu-ma pe tavan
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:06 pm

-Stiu cum sunt.Si eu inca am cosmaruri cu accidente de masina.spun neobservand ca era sa zic cum imi murisera parintii.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:10 pm

-Asa mi`au murit parinti adoptivi,in accident de masina.am zambit eu copilaresc,jucanduma cu urechile iepurelui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I Don't Care! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
I Don't Care!
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: