Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I Don't Care!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:38 pm

Era aproape meizul noptii,stateam pe pervazul ferestrei,cu picioarele afara,privind luna plina.Am zambit din coltul gurii dand incet din picioare,plictisita.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:43 pm

Eram pe acoperis cand deoatata vad in jos o fata la o fereastra si ma duc spre ea in zbor dar eram cu capul in jos.
-HEY BUNA! o salut eu prieteneste in timp ce apar in fata ei de nicaieri.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:46 pm

Ma sperii si ma dau in spate cazand in camera,spre norocul meu pe gramada de jucari pe care nu o stransesem.
-Ittai!am spus incercand sa ma ridic
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:49 pm

-Ops...scuze,te-am speriat? o intreb pe fata dupa ce intru in camera si ii intind mana ca sa o ajut sa se ridice.
-Esti ok?
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:56 pm

Il prind de mana si ma ridic.
-Uhh...nu e nimic,macar am aterizat pe moale.am spus frecanduma incet la cap,zambind putin fortat.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:00 pm

-Ma cheama Kin,pe tine te cheama...?. ma prezint eu scurt fetei dupa ce ma uit intrebator la ea cu o mutra de fraier.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:05 pm

-Samanta,Samy,Sam,cum vrei tu sa imi zici.am dat din umeri zambindui prietenesc intinzand mana.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:09 pm

-Dragut nume...Samy. zic in timp ce chicotesc scurt si dau incet din aripi dar de ajuns sa umplu camera de pene.
-O PE BUNE?? Le-am piepatant de doua ori azi si tot cad pene? Renunt...scuze pentru asta. ii zic fete dupa ce termin "cearta" cu aripile.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:13 pm

Mi`am pus mana la gura.
-Hap-hap-hap-hapciu!Nu cred ca ti`am spus ca sunt alergica la pene nu?l`am intrebat razand
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:18 pm

-HUH?? Imi pare asa rau...strang imediat si plec daca vrei ca de cazut nam cum sa le fac sa nu mai cada. ii zic fete cu o fata aparent trista in timp ce ma apucasem sa strange smocuri de pene de pe jos.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:23 pm

L`am prins de incheietura maini,oprindu`l.
-Hey,stai linistit,nu e nimic,nu ma supar si nu pleca,ce vrei sa ma plictisesc,ce ganduri diabolice ai,desi arati asa inocent.am spus prefacanduma suparata
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:25 pm

-OH BINE! Nas vrea sa-ti platesc eu inmormantarea daca mori pe aici de plictiseala. ii zic vesel in timp ce arunc pene pe geam.
Ma asez pe un fotoliu si ma uit prin camera.
-Esti copilaroasa se vede...exact cum imi place mie. zic in timp ce ma uitam aiurea pe tavan
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:29 pm

Am inceput sa rad.
-De unde ai observat,de la jucariile care sunt prin intreaga camera?l`am intrebat asezanduma pe burta in pat,proptindumi coatele pe invelisul moale si capul in palme,dand incet din picioare.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:33 pm

-Poate de la asta...sau de la atmosfera haioasa din camera...Doamne ce ciudat a sunat,nu ma pricep la jocuri de cuvinte. imi zic mai mult pentru mine in timp ce radeam.
-Ai ceva de baut? Ca mor aici! o intreb in timp ce ma ridic si astept raspunsul
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:35 pm

-Pai.....pe acolo.am spus aratand cu degetul,in spatele meu spre o usa aproape deschisa.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:37 pm

-Cioc cioc cioc!E careva?spun afisandu-mi din timp zambetul meu actoricesc.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:38 pm

Ma duc spre usa si intru in celalta incepere si ma uit prin frigider.
-MAI AI SI ALTCEVA DECAT SUC? strig eu din camera ca sa ma poata auzi din cealalta incapere.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:40 pm

-Bere,whisky si energizante,cred,eu decat il umplu,nu si il golesc.am chicotit
-Deschis!am spus eu incat persoana dupa usa sa auda
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:41 pm

-Hei-ho salutari!spun intrand.Numele este Ame.Tu?
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:43 pm

-Poti sa ma iei mai incet,te rog?E aproape miezul noptii,nu cred ca mai sunt treaza.am spus razand.
-Intai inchide usa,te rog,merci,apoi eu sunt Samanta,Sam,Samy cum vrei,si apoi ia loc.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:46 pm

Imi iau o doza de bere dupa ce intru in camera dand-o pe gat apoi ma uit pe furis la Ame.
-Buna...nu te-ai culcat nici acum? o intreb eu dupa ce termin de baut si ma sterg la gura cu maneca hanoracului.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:50 pm

-Niciodata nu am o ora fixa asa ca in seara asta nu prea imi e somn.spun inchizand usa.Si ce mai face-ti?
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:53 pm

-Eu una stau,aaaa...cati ani aveti?i`am intrebat dand incet din picioare
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 10:57 pm

-Nu stiu..poate 17..poate 18...poate 1000 depinde,tu cati ani crezi ca am? zic in timp cei spun ghicitoarea ranjind melfic la ea.
-Si cred ca nu esti chiar singura cu insomnii de pe aici.
Ma uit cand la Ame cand la Sam....da mi-era cam greu cu un singur ochi.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:00 pm

-1.Asezativa pe canapea,ca ma ametiti.spun punandumi mainile la cap,oprinduma sa mai dau din picioare
-2.Ai vro 17,dupa cum arati si 3.Stai asa nu exista 3,ba da Ame daca vrei sa te servesti cu ceva,bucataria e acolo.spun facand semn spre usa deschisa
Sus In jos
Continut sponsorizat





I Don't Care! Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! Icon_minitime

Sus In jos
 
I Don't Care!
Sus 
Pagina 1 din 8Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: