Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I Don't Care!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:39 pm

-Sunt doar un iepure de jucarie,ce as putea face eu? zice iepurele scarcastic dupa aceea se alsa maoal relundu-si obiceiul de plus fara viata.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:41 pm

Am pus mana pe noftiera si am luat pastiele.
-Uhh...asa e mai bine.am spus aruncand iepurele prin camera.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:46 pm

-Si acum sa mergem dupa el.spun deschizand usa si fugind pe coridor intr-o anumita directie de care habar n-aveam daca era buna sau nu.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:47 pm

Mi`am dat ochii peste cap.
-Nu am ce face.am sus ridicanduma inchizand usa,trantinduma in pat,luand iepurele de jos strangandul in brate
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:39 pm

Mergeam pe hol inainte,nu stiam spre ce merg dar imi vine un gand in minte si ma intorc dar in loc sa o iau pe coridor ies pe geam.
Duap cateva minute eram in fata geamului Samantei si ma uit inauntru,nu era decat ea imi zceam ca Ame probabil plecase. Bat scurt si astept raspun punadu-ma pe o bucatica de pervaz.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:44 pm

Am deschis incet ochii ridicanduma in fund,strangand iepurele in brate.
-Scuze.am spus lasand capul in jos
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:46 pm

Ma uit pe geam si il vad pe Kin la geamul de la camera de unde plecasem.
-Vezi tu ce patesti daca ma mai faci sa strabat coridorul atata!tip catre Kin iesind cu jumatate de corp pe geam.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:48 pm

Nu o vazusem fata cand iesise asa ca ma sperii si imi iau zborul in sus ca o pasare ce incerca sa scape de vanator.
Aterizez pe acoperis.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:49 pm

Mi`am dat ochii peste cap si m`am ridicat apoi am inchis geamul,m`am aruncat in pat si am inchis ochii cu gandul sa ma culc.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:50 pm

-Fricosule.spun soptit si ies pe pervaz dand din picioare si stand acolo uitandu-ma in gol.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 12:52 am

M`am rostogolit in pat,adormind imediat,punanduma peste iepure.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I Don't Care! - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: I Don't Care!   I Don't Care! - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 
I Don't Care!
Sus 
Pagina 8 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: