Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

  Prin spitalul Iadului

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:50 am

-Da cum vrei,eu mai raman....sau hai ca iesim daca vrei.spun sarind peste sarbosenia din burta baiatului.Si unde mergem atunci?
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:54 am

-Hai mai intai,te rog, nitel in holul de la intratre pana ma linistesc si apoi putem sa ne si aruncam de pe acoperis daca vrei. ii zpun eu in timp ce ma indrep spre iesire cu chiu cu vai.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:00 am

-Du-te ca nu te opresc,eu ma mai uit pe aici,ma gasesti in camera aia.spun aratand spre o camera ceva mai luminata.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:07 am

Ma uit urat la ea apoi ma duc spre hol,de acolo ma duc pe o banca si oftez scurt.
-Of doamne....de ce a trebuit sa fac "pactul" cu fata asta? imi zic plictisit.
Dintr-o data simt ca si cum doua mani mari si reci mar strange de gat, nu puteam respria si nici nu le puteam orpii deoarece nu erau la gatul meu. Intr-un final ma lasa in pace dar nu inainte sa-mi pierd cunostinta din cauza lipsei de oxigen.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:16 am

Ma uitam curioasa intr-o camera care parea incendiata. "Imi aminteste de sormea." spun indiferenta vazand cum era doar scrum si cadavre in stare de putrefactie avansata in toata camera."Dar muuuuuuult mai sta si baiatul ala sa-si revina." imi zic cand simt cum cineva baga o seringa in spatele meu.Incerc sa ma intorc sa vad cine e dar lesin inainte sa imi intorc privirea.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:58 am

Reusesc sa ma trezesc in sfrasit dar respiram greu si ma durea gatul ingrozitor, ma uit prin camera si onservam ca nu era nici o miscare.
-Fata aia doar nu a plecat si ma lasat aici nu? Da oricum..ce mi-ar pasa? imi spun in timp ce imi frec capul.
Ma ridic de pe banca si ma duc pe hol spre scarile de la etaj vrand sa vad ce mai e interesant pe acolo.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:01 am

-Au capul meu!Defapt spatele!Ce mi s-a intamplat?spun uitandu-ma prin camera si nevazand nimic inafara de intuneric.Bezna.Perfect!Hei ce?spun incercand sa-mi duc mainile la locul unde durea de la spate dar observand ca nu puteam sa mi le misc.Ori e de la serniga sau ce o fi fost ori sunt legata dar nu imi dau seama pe intunericul asta.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:08 am

Pe scari dadusem numai de corpuri putrezite si desfigurate.
"Doamne..aici e un infern" imi zic in timp ce urcam scarile tinadu-ma de nas.Merg pana la etajul 1 unde erau camerele de operatie si intru in holul de asteptare.
Dau fara sa vreu peste o bucata arsa de ziar pe care scria ceva si era poza spitalului,am inceput sa citesc cu greu deoarece nu era decat o luminita mica undeva langa lift.
"Spitalul a fost inchid din cauze ca se zvoneste ca doctorii nu au grija decat de pacientii care le platesc mult iar pe ceilati se spune ca ii omorau ori scut prin injectii ori cu o tortura lunga apoi cu o moarte inceata.Chair in ziua inchiderii,unul din aparate a explodat si un incendiu a cuprins tot spitalul,omorand oamenii din acesta" citesc cu sptupoare apoi ma uit pe hol si vad o femeie palida cu o perfuzie sparta mergand agale pe hol spre mine.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:16 am

-Heeeeeeeeelloooooo!E careva pe aici?Nu am chef de glume de genul!tip cat aveam gura de mare.Decat daca le fac eu.imi soptesc repede.Deci care esti!Si mai legat sau e de la ce mi-ai dat?spun plictisita nestiind ca acela nu era decat jocul spiritelor care doreau razbunare.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:26 am

Ma uit atent la ea si observ ca avea un cutit in mana si mi-am zis ca trebuia sa-mi iau talpasita altfel raman fara cap. Fug inapoi pe scari neuitandu-ma inapoi si dintr-o data aud un strigat.
-Vocea imi pare cunoscuta...AME! imi zic eu in timp ce ocoleam corpurile de pe hol.
-AME...MAI VORBESTE SA-MI DAU SEAMA UNDE ESTI! strig spre tavan asteptand un raspuns.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:29 am

-Um?Kin?DACA TU ESTI DEVINA VEI FI UN OM.....INGER CAZUT IN IAD!!!!!tip dupa care rad din habarnam ce motiv.ACUM SERINGA AIA MA FACE SA RAD!zic in tip ce radeam in hohote de se auzea in tot spitalul.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:38 am

-De vina pentru ce? imi zic pentru mine in timp ce ma duc spre camera de unde se aude vocea fetei.
Deschid usa dar ma trezesc fata in fata cu un doctor care avea fata desfigurata si arsa care avea un bisturiu in mana,fara sa-mi dau seama acesta intinde mana spre mine trapungandu-mi pieptul cu bisturiul.
Simteam ca le sin acolo dar nu smteam nici o durere pana ma uit la pieptul meu care sangera,ma miram nitel dar fantoma nu lovise o zona vitala,il dau la o parte cu rapizitate si fac un foc mare si albastru luminad toata camera.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:41 am

-Ok deci daca tu nu esti devina poti sa-mi zici daca sunt legata sau nu?Nu-mi simt mainile si nu ma pot opri din ras.spun razand ca idioata.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:47 am

O vad pe fata care radea isteric si si ezit putin sa ma apropii de ea dar imi zic ca e prietenea mea si nu ma cei face.
Ma apropii de ea si incerc sa o dezleg dar nu aveam cum deoarece nu era legata cu ceva dar mainlee ii era intradevar lipite la spate,nu aveam alta optiune asa ca o iau in brate si fug cu ea spre usa apoi o pun jos pe o banca asteaptand sa se calmeze.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:50 am

Radeam ca o idioata.De ce?Nu stia decat doctorul nebun.
-Ai vreun antidot?zic razand intrebandu-l pe doctorul din spatele baiatului.Daca da dami-l si mie ca iti dau ceva banuti sau lasa.spun incepand sa ma calmez usor.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:00 am

Stiam ca nu se poate controla prea bine si ma intorc ingrozit vazand fantoma din saptele meu si incerc sa ma apar de cutitul din mana sa,ma aleg cu cateva zgarieturi mici si 2 adanci.
-VREI SA MA AJUTI? strig eu spre fata care incepea sa se calmeze.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:03 am

Ma ridic si dau cu capul in burta fantomei dand-o mai in spate.
-Avand ca nu pot sa-mi misc mainile macar atat sa faca.spun incercand sa mi le folosesti dar dand gres.Mainile astea ce au?Mi le-ai amortit sau ce?
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:06 am

-Hai ca vad eu cum de dezleg mai tarziu,acum hai sa cautam un loc sigur. ii spun fetei in timp ce ma uitam la doctorul care se treza in pozitia mortului apoi ridicandu-si capul repde si uitandu-se la noi cu un zambet malefic pe fata.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 5:08 am

-Yaix!Hai acolo.spun aratand cu capul spre o camera aparent goala si sigura.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:55 pm

Nu mai astept o a 2 a alegere,o iau pe Ame in brate si fug intracolo intand vijelios in camera si inchid usa care scartaia.O pun pe fata jos si apoi ma uit pe acolo,camera era luminata de luna.
-Unde naibi ne aflam? o intreb ingrozit in timp ce ma uit in camera si arata cea una de tortura.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:08 pm

-Undeva unde mureau pacientii cu siguranta dar *cough cough*.tusesc eu fals ca sa ii aduc aminte de mainile mele care erau 'legate'
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:12 pm

Ma uit spre ea dar nu o prea bag in seama,dar apoi imi zic ca daca nu o ajut o sa regret ziua in care m-am nascut,oftez si incerc sa fac un fel de vraja ca sa-i desfac lantuirle invizibile.
Dupa ce reusesc cu chiu cu vai ii dezleg mainile si ma ridic de langa ea fara sa o mai bag in seama. Ma indrept spre o masa care avea funii si lanturi,dintr-o data imi trece o amintire cu o masa asemanatoare eu fiind legat pe ea si erau oameni in jurul meu.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:16 pm

Ma uit c-am ciudat la baiat si imi pun mainile pe cap deodata de durere.Aveam amintiri care vroiau sa imi intre in cap si care nu erau ale mele.Erau ale lui Kin.Vedeam cum era chinuit pe o masa de tortura cu o gramada de oameni in jur.Nu intelegeam ce cauta amintirile alea in capul meu.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:25 pm

Nu o bag pe fata in seama deoarece nu o auzeam,amintirile veneau fara sa vreau in mintea mea,puteam sa imi amintesc tarusi infipti in aripi,maini si picioare si apoi o camera plina de sange iar eu in colt in timp ce incercam sa ma feresc de niste pietre.
Dupa asta m-am dus de langa masa si mam intros spre fata alergnd ingrijorat spre ea.
-Esti bine? o intreb in timp ce o apuc cu mainile de burta.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:27 pm

-Kin!Asta.....chiar....nu stiu ......dar asta chiar.... e trecutul tau?spun tinandu-ma cu ambele maini de cap si uitandu-ma doar cu un ochi la el.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





 Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prin spitalul Iadului
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tampenii prin sufragerie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Inafara orasului :: Spitalul bantuit-
Mergi direct la: