Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

  Prin spitalul Iadului

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 1:17 am

"As vrea si eu sa pot face asta doamna!" imi zic sarcastic in gand apoi fug dupa asisenta.
-Noi chiar am venit pentru un prieten,era are ochiul ala asa din nastere....e o mostennire de familie. ii zic asistentei in timp ce ma uitam insistent la ea.
-Bine draga daca zici tu asa va las,da tu ce ai patit la ochii scumpule? ma intreaba dupa ce se uita urat la mine
-um!! haaaaa??? acident cu fierul de calcat ma zcuzati trebuie sa plecam. ii zic asistentei in timp ce o iau pe Ame de mana si fugim de acolo.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 1:30 am

-Imi pare cunoscut spitalul.Stai!spun smucindu-ma din mana si mergand spre o sala.Aici stiu ca am fost adusa.imi zic in soapta uitandu-ma la camera cu numarul 6.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 1:38 am

O rumaream cum se duce apoi ma uit ciudat la ea apoi o urmez si can d ajung din urma ii pun mana pe umar.
-MAI! tu nu erai mai inalta? o intrb in timp ce ma uitam inca cidat la ea
-Si ti sau largit hainele nitel.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 1:42 am

-Hm?Poftim?ma intreb in timp ce ma uitam la hainele mele.Parca imi erau aproape mulate cand le pusesem pe mine.Si manusa mie mai mica.La tine habarnam daca bluza iti e mai larga dar pantalonii o sa-ti cada de pe tine la fel si bandajul de pe ochi.zic aratandu-i spre pantaloni si bandaj.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 1:48 am

Imi tin panatalonii cu ambele maini lasad bandajul sa imi cada pe gat.
-Ce naibi se intampla aici...ai paru mai scrut? o intreb in timp ce i aratm cu o mana parul carei ajunge doar pana la jumatatea spatelui.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 1:51 am

-Ha?Parul meu!Oh gata,asta-i curata nebunie.zic desfacandu-mi parul fugind in baie cu un bisturiu si o foarfeca.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:00 am

-Hey stai...si eu? o intreb pe fata dupa ce ma impiedic de pantaloni si cad in nas.
"PERFECT!" imi zic eu in gand apoi vad o asistenat in fata mea.
-Buna baiatelule, ce faci aici? ce haine largi ai hai ca iti dau eu ceva de la fratiorul meu care are tot 7 ani ca tine.
-Aha...ok mersi....STAI AI ZIS 7 ANI? strig eu la asistenta cu o fata uimita.
-Da mai dragutule acum vino cu mine!
Ma las dus de asitenta intr-o garderoba
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:10 am

Ies din baie cu chiu cu vai cu o rochita facuta din tricou si o geaca din blugi si o funda in par.Nu aveam nimic in picioare.Reusesc sa ajung pe hol uitandu-ma dupa Kin.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:17 am

Vin dupa 10 minute cu asistenta care ma ducea in brate.
-Esti asa dragut cu aripioarele astea nui asa, foarte nu? ma intreba ea de 5 minute incoace iar eu renunasem sa mai protestez.
Ma lasa langa Ame si pleaca facundu-mi prietenos cu mana iar eu nu mai puteam de nervi.
Eram imbracat intrun tricoul alb cu o versuta neagra si niste antaloni scurti,o sapaca pe cap care imi venea mai mult pe partea stanga dar si un petic alb pe ochii pentru orice eventualitate. Parul il aveam scurt si ochii mari si cenusii dar fara luminite.
Ma uit la Ame care era mai mica ca mine cu vreo 2 centimetri.
-Cred cai o gluma nu? imi spun enervat
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:22 am

-Habalnam.O nuuuuuu!Vorbesc din nou ca un copil.Ma log avand in vedele ca sunt un copil.spun uitandu-ma insfarsit fata in fata cu el.Macal nu mai trebuie sa ma uit ceva mai sus ca sa ma uit la ochii tai.zic zambind.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:26 am

Ma pufneste rasul cand o aud cum vorbea de ajung sa ma tavalesc pe jos.
-Te rog nu-mi spune ca nu stiti sa vorbesti ca lumea la 6 ani! ii spuneam printre sughiturile de ras.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:33 am

-Am fost peltica da?Nu am leusit sa volbesc nolmal pana la vleo 7 ani.Auzi dal mai am ochiul losu?Ca vleau sa stiu sigul ce timp este.zic aratand spre ochiul meu stang care ar fi trebuit sa-mi fie rosu.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:35 am

Ma potoleesc din ras si ma ridic de pe jos uitandu-ma la ea.
-Nu..il ai albastru, dar cum iti poate asta sa iti indice ce timp este? o intreb nedumerit.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:37 am

-Of flate!Sa oplesc sau nu?Mda n-am nicio sansa avand in vedele ca e la cativa kilometli de locul asta.zic stand ganditoare.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:41 am

-Ce sa opresti? Daca vrei te duc au la acel loc,chiar si asa mic pot zbura cu pana la 40 km/h. ma dau mar ein fata ei fara sa-mi mai pese ce viram sa opreasca.
O iau de burta usor si ies pe geam in timp ce zburam.
-In cotro?
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:52 am

-Pai daca ma gandesc bine daca oplesc chestia aia s-ar putea sa mi se schimbe istolia si sa nu va mai vad sau ceva de genul.spun cam trista.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:10 am

-Pai daca esti tu fericita poata sa se intoarca istoria cu susu-n-jos ca nu-mi pasa. ii spun zambind dar inauntru meu eram cu adevarat trist.
-Acum deci in cotro? ca sa nu ajugem prea tarziu. ii zic hotarat.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:14 am

-Macal stii desple ce e volba?E volba desple accidentul din care am ajuns la spitalul asta.In cale......incerc sa spun in timp ce doua bobite imi apar in ochi.Solly dar plang mai usol cand sunt mica.spun stergandu-ma redepe la ochi.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:17 am

-AI DE GAND SA-MI SPUI PE UNDE SA O IAU SAU TRE SA MA IAU DUPA INSTINCT? o inteb nervos, nu-mi pasa ce se va intampla dar sa ajuga ea cu bine.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:19 am

-Nu lasa,olicum daca e tlecut de 12 e deja c-am talziu.zic uitandu-ma dupa un ceas dandu-ma jos vazand cum totul era atat de inalt fata de mine.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:27 am

Ma las si eu jos pe pamant si cad pe spate srpijindu-ma de un perete. Ma pun in fund jos si imi aduc genuchii lnaga barbie punadu-mi capul pe ei si uitandu-ma in neant.
-Stii daca tot am ajuns aici dant timpul inapoi putem sa-l dam din nou ca s aputem orpii accidentul la timp...DA ASTA E! sar ca ars de jos intinzand un pumn in aer.
-Pricepi? puterile noaptre nu ne puteau scoate din spitalul bantui asa ca nea aduz la spital cand inca era in golosinta ca sa oprim accidentul si sa nu mai ajugem in situati aia in viitor. ii ziceam cu infalacarare lui Ame.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:34 am

-Probabil.zic un pic trista stiind ca daca o faceam nu i-as mai fi cunoscut.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:38 am

-PAI SI ATUNCI CE MAI ASTEPTAM?? ii strig cu entuziasm
-Cum naibi am reusit sa fac ceata aia prima data? faceam pe prostu in timp ce ma holbam la mainle mele dar nimic.
Dupa cateva incercari esute ma asez pe iarba dezamagit.
-OWWWWW MAAAAH!
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:42 am

Ma pun langa perete cu picioarele la piept uitandu-ma cum Kin incerca sa isi dea drumul la putere dar parca eram fericita.Imi placea daca ramaneam prieteni cu ei nu daca mi se schimba totul din istorie si parintii mei ramaneau vii eu nu mai mergeam la camin si nu-i mai cunosteam pe Kin si Sam.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:48 am

Ma ridic si ma duc in fata lui Ame.
-Imi pare rau ca nu imi mai reuseste. ii spun trist si ma asez langa ea.
-MI-as dori si ma pot intoarce in timp pentru 10 minute ca sa oprim accidentul. imi spun dezamadit.
In momentul ala simt cum din mana imi curge iar ceata cea densa si neagra,ma ridic de jos si o las sa faca semnul ala pe iarba.
-Hai vezi si tu ce faci cu mingiuta aia. ii spun in timp ce ma uitam hotarat la Ame
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prin spitalul Iadului
Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tampenii prin sufragerie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Inafara orasului :: Spitalul bantuit-
Mergi direct la: