Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

  Prin spitalul Iadului

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:00 am

-Nu!Nu vleau!Nu vleau sa nu va mai cunosc.spun bosumflata.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:04 am

Ma uit uimit la ea apoi ma duc la ea nervos si ii trag o palma nu prea tare peste obraz.
-Ce tot ai? O ocazie ca asta nu mai ai niciodata....vei trai impreuna cu familia ta fericita de vei si uita de ne noi,suntem doar trecatori dar familia e familie,nu te voi lasa sa ratezi o ocazie ca asta da? ii spun nervos in timp ce o apuc de mana si o ridic de jos.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:08 am

-Dar sunt felicita!Am tlecut peste faza cu familia.Acum voi imi sunteti familie da?Olicum as tlai cu flatimiu nesufelit si palintii o sa fie meleu la muca asa ca nu as avea ce face.Mai bine laman cu voi.zic imbratisandu-l pe baietelul din fata mea.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:13 am

Eram pur si simplu uimit de cuvintele ei,nu mai stiam nici eu sa definesc cuvantul "familie".
Ma las imbratisat de ea dar apoi ma iau din stransoarea ei si ma uit atent la ea.
-Esti sigura ca vrei sa faci asta? o intreb putin posomorat.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:20 am

-Dap!As mai vlea sa imi vad palintii dal lasa ca nu tlebuie,ii pot vedea in poze si dastea.Mi-o fi dol de ei dal am invatat deja cum e sa tlaiesc fala ei asa ca mi-al fi si mai dol de voi.spun zambind inocent si vesel.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:29 am

-Bine fie...dar daca tot suntem in "era" asta hai s amai vedem ce e pe aici...cand eram mic nu puteam vedea lumea decat de dupa un geam sau la spectacole care sa dadeau in aer liber. ii zic putin trist.
-STAI! existam alti noi aici nu??? adica cei din trecut nu noi doi din viior nu? o intreb incercand sai explic fara sai storc creierii.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:35 am

-Nu stiu,sal putea.Eu pe acum as fi intl-un pat cu ochiul bandajat.spun simtind cum ochiul ma inteapa si imi pun mana la el repede de durere.Gata ,au mulit si palintii.Peste 10 minute voi fi in patul de spital deabea.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:42 am

O mangai pe cap in semn de consolare si apoi ma uit la cohii ei care era de culori diferite.
-Imi pare rau heh.....vrei sa vezi un spectacol? Imi amintesc 100% unde tineam spectacololele in public si ma gandeam daca vrei sa vezi....mie nu-mi placea dar sincer e destul de amuzant de privit. incep sa chicotesc de parca ar fi fost vorba de cel mai mare dusman al meu.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 4:45 am

-Ok ,nu plea vleau sa-mi vad flatele meu nesufelit olicum ial eu nu plea am ce sa vad la mine.spun zambind si urmandu-l pe baietelul cu putin mai inalt ca mine.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 5:57 pm

Incep sa rad scrt din cauza fellului cum vorbea apoi o iau in spate.
-Ma lasi macar atat sa fac? oricum nui departe de aici. oo intreb in timp ce o uneam bmai bine ca sa nu cada.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:06 pm

-Dap!Deci unde melgem?intrb tinandu-ma bine de el.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:13 pm

-Sa fiu sincer de la spital nu prea stiu cum sa ajung,tot ce stiu era ca spectacolele se dadeau pe un pod mare deasupra unui rau ce trece prin oras,stiu asta deoarece murmurul apei era singurul lucru care ma tinea treaz in zilelea alea,plus ca oricum am cazut de doua ori in apa si ca nu mi-era de ajuns o zi rea nu stiam nici sa inot iar parintilor mei abia daca le pasa,noroc ca mai sarea cate un om sa ma ajute. i spusesem in timp ce mergeam pe o straduta mai nepopulata care stiam cai scurtatura.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:18 pm

-Mi se pare ca stiu podul ala parca.Stiu ca mergeam la picnic langa un pod care traversa un rau.spun punandu-mi un deget pe buza de jos si uitandu-ma in sus in semn ca vreau sa imi reamintesc.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:23 pm

Ma opresc nitel din mers si ma uit aiurea la ea apoi imi intorc capul razand.
-Ai reusit sa spui "r". ii spun glumet in timp ce intram printre doua cladiri care stiam ca duc exact in fata podului.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:27 pm

-Da?Supel....da sigul.zic incantata dupa care fac o mutra de enervata.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:47 pm

Am inceput sa rad de la reacia fetei apoi ma uit in fata si obsev o multime de oameni stransi intr-un loc.
-Am ajuns...da nu vad nimic,hai in multime mai de aproape. ii zic lui Ame desi nu asetaptam un raspuns.o iau in fug spre multime si cand ajung langa primul om din spate o dau pe Ame jos.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:55 pm

-Acum ca tot suntem mici ne putem face loc plintle picioalele oamenilol si sa ajungem in fata.spun incepand sa o iau prin padurea de picioare de parca as fi fost in jungla.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:05 pm

Ma uit dupa ea apoi dau din umer dar in loc sa ma duc printre picioarele lor ii ocolesc si intre mai rapid pe langa margine ajungand inaintea ei acolo.
Facusem prosta greseala de a ma aseza chiar in fata tuturor ca sa vad mai bine.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:12 pm

Ies in cele din urma si il vad acolo pe ingeras.
-Cum ai ajuns aici asa lepede?Of Doamne,sunt asa aiulita.spun vazand marginra si enervandu-ma dupa care ma asez langa baiat.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:21 pm

Ma uitam in jur si rsusesc sa ma vad pe mine in fundul scenei,inca nu era randul meu.
-Of ce fata ce bleg am, imi amintesc ca inainte de a inta pe scnea ma tineau legat de aripi,maini,picioare si gura ca sa nu fac ceva. i zic lui Ame in timp ce chicoteam de parca ar fi fost ceva amuzant.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:24 pm

-Da dal daca tu cel din tlecut te vede pe tine cel din viitol spel sa nu se intample ceva.zic uitandu-ma la saracul Kin din trecut legat.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:33 pm

-Da bine zis..hai nitel mai in spate. ii zic dar nu apuc sa fac ce voiam ca "mama" se urca pe scena si incpe sa tipe in microfon.
-BINE ATI VENIT! AZI VA VOM PREZENTA UN MIRACOL LA NATURII,UN INGER ADEVARAT! o aud strignd din toti rarunchii.
Era o doamna grasa si scunda,infasurata numai in blanuri si cu o palarie pompoasa pe cap.
Ma uit spre scena unde ma vedeam pe mine adus pe scena si incepand diverse scamatorii pe acolo,apoi scap o mingiuta.
-STAI! Stiu momentul asta! ii strig eu fetei de langa mine
-Vazusem pe cineva in public si ma uitam spre el si apoi ma tresez cu.....ouch.....o minge in cap. ii zic eu fetei in timp ce ma uitam la cel de pe scena cum se uita fix la mine si apoi ii cade o minge mare de cauciuc in cap.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:39 pm

-Aveai....ai ....cum o fi dal esti/aveai 7 ani totusi.La 7 ani nimic nu faci pelfect nu?Defapt nici cand clesti nu plea faci ceva pelfect dal ma log.zic uitandu-ma la baietelul de pe scena care era chiar acel Kin de langa mine numai ca in trecut.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 7:58 pm

-Nimeni nui perfect....dar parintii mei aveau mereu un bici la ei cu care imi dadeau pe spate de cate ori faceam o prostie. zic in timp ce ma uitam la cel de pe scena care isi ispasea pedeapsa.
Omenilor din jur nu le pasa de asa ceva,ei vroiau doar sa vada nu sa si ajute.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:02 pm

-Bine ca eu pot sa melg acolo ca nu iti vei aminti male chestie in viitol.zic zambind si sar pe mana femeii care dadea cu biciul in bietul copil.Opleste-te babo!Tu fugi cat mai poti!zic catre baiat lasandu-ma aruncata in aer ca sa cat pe capul femeii.Iiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaa!!!Di calut!zic razand
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





 Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Prin spitalul Iadului    Prin spitalul Iadului - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prin spitalul Iadului
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Tampenii prin sufragerie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Inafara orasului :: Spitalul bantuit-
Mergi direct la: