Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tampenii prin sufragerie

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tampenii prin sufragerie   Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:21 am

-Paaaaaaaai....ce zici de o plimbare prin parc maine dimineata? o intreb dupa ce casc obosit,cat ne luasem noi cu vorba se facuse 2 noaptea.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tampenii prin sufragerie   Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:26 am

-Bine bine,daca asta vrei ok.zic facandu-i cu ochiul.Of frate s-a racit cioco mea calda.zic luand cana si vazand ca era rece.Uuuuuups!Hainele mele au facut o baltoaca pe jos.zic chicotind infundat.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tampenii prin sufragerie   Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:29 am

Rad de aza cu hainele si ma uit la cacaoa mea care sa racise si ea,ma ridic de pe canapea si ma duc spre camera mea.
-Ne vedem de dimineata! Noapte buna! ii urez in timp ce ma intindeam si urcam pe scari spre camere ca sa ma culc.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tampenii prin sufragerie   Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 3:35 am

-Hei vin si eu!Plus ca trebuie sa-ti inapoiez bluza ..... cu PUF!spun chicotind luand cacao intr-o mana si hainele in cealalta.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tampenii prin sufragerie   Tampenii prin sufragerie - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Tampenii prin sufragerie
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
»  Prin spitalul Iadului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Sufragerie-
Mergi direct la: