Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The Club Is Alive

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:59 am

-Uuuu esti cel mai tare!tip eu
-Hai fetelor,aruncati cu banii in ei,ce darcu l`am pus degeaba sa se dezbrace?
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:03 am

-Daca vreti fie ca voi! zic in microfon in timp ce imi rup maieul de pe mine fara sa il mai scot....si asa nu prea mai aveam nevoie de el.
-YEHEEEEEY ASTAI PENTRU TOATE FETELE DIN CLUB! DAR PENTRU DOUA MAI SPECIALE,STIU ELE CINE SUNT! strig in microfon dar dintro data ma trezesc cu o galeata cu apa in cap.
Imi dau galeata de apa nervos de pe cap si ma uit in sus.
-Care dracu a pus galeata acolo? spun eu aratnd cu pumnul spre tavan si dandu-mi parul din ochii.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:06 am

Am continuat sa rad cazand in fund,am stins telefonul si am salvat inregistrarea,m`am asezat in stil turcesc privind`o de la inceput.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:07 am

-Hai ca ara-ti mai tare ud .spun razand.Si de ce ma sa nu stie lumea care sunt fetele alea.Spune!Sau altfel vin eu si spun dupa ce iti smulg pantalonii.spun razand in hohote.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:12 am

-Bine fetitelor...veniti aici sus si dati-va bluzele jos altfel o fac chiar eu. zic in timp ce ma uitam insistent la ele si imi intind aripile cat erau de lungi.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:16 am

-Nu!Gata,am glumit,dar eu nu fac asta,nici sa nu te atingi de mine.am spus razand ridicanduma danduma in spate
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:19 am

Am sarit jos de pe scena si ma dus usor spre Samanta cu un zambet malefic pe fata,ma reepde la ea si o iau de mijloc luanda-mi apoi zborul in sus.
-De asta ce zici? ii zpun zambind si sarutand-o scurt pe buze apoi coborand cu ea pe scena.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:23 am

Am ramas uimita de gestul baiatului apoi mi`am dat ochii peste cap.
-Esti beat,termina si lasa`ma!am tipat eu la el zbatanduma sa scap.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:28 am

O las pe fata sa plece.
-Cum vrei dulcico dar..cu asta sa terminat si spectacolul ca e aiurea...iar de panalonii mei nu treceti. arat eu spre toata sala.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:32 am

Mi`am dat ochii peste cap si m`am dat jos de pe scena apoi m`am asezat la bar reluandumi sucul.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:40 am

-Super tare!spun razand vazand faza.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 3:56 am

Mi`am pus picior peste picior privind nepasatoare in jur.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:05 am

Sar de pe scena si ma duc langa ea,pe drum punadu-mi tricoul pe mine ca sa nu fie si mai nervoasa din cine stie ce chestie.
-Hai mai! doar nu te-ai suparat dintrat nu? o intreb eu in timp ce ma pun pe un scaun de langa ea.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:07 am

-Doar taci,te rog.am spus lasand capul in jos,inghitind in sec,am oftat scurt,ridicandumi privirea.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:10 am

Ma pun langa ei ca sa ascult telenovela ca tot nu aveam ce face daca stateam langa scena
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:13 am

Mi`am incrucisat mainile la piept.
-Ame.am spus razand privind`o pe fata
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:13 am

-Cum vrei...nu ma pricep la relatii da din cate am vazut la televizor...daca iti spun ca-mi pare rau ma pleznesti si daca te ignor tot ma pleznesti dar na-m variante. ii zic plictisit apoi mai comand un pahar de bere.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:15 am

-Chiar nu ma cunosti,nu?Ti`am mai spus vrodata ca nu am supar niciodata si daca ma supar nu zic?l`am intrebat razand
-Si eu nu am tupeu sa dau intr`un baiat cum nici un baiat nu ar avea tupeu sa dea in mine,acum relaxeazate.i`am zambit
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:18 am

-Ce?Nu am voie?Nu am mai vazut telenovele de un an chiar daca ma plictisesc.spun cascand comandand si eu o bere.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:22 am

-Nu fac telenovela aici.am spus razand
-Nu vezi ca e beat,ia`l acasa si pune`l sa se culce.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:26 am

-Nu sunt bebe, nu am nevoie de dadaca ca sa ma duca pana acasa da? zic amentitaor dar avea ochii pe 3 sferturi inchisi si nici nu ma mai tineam pe picioare.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:29 am

Am continuat sa rad si mi`am pus o mana pe umarul lui.
-Da,da sigur cum sa nu.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:36 am

Mi-am pus mana din cealalta parte in jurul gatului lui.
-Sa mergem!Iti citeste Ame o poveste cu balauri si printese sa adormi mai repede?spun razand.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:39 am

Am cotninuat sa rad.
-Dul acasa si intoarcete ca nu am cu cine sta.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:41 am

-Nu vreau sa merg acasa...o lasa pe cine pacalesc..du-ma ca nu vru sa dorm pe trotuar. iam zis in timp ce aratm cu greu spre ierise deoarece vedeam triplu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The Club Is Alive - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
The Club Is Alive
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Eat you alive

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Oras :: Club-
Mergi direct la: