Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The Club Is Alive

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:06 am

Am pasit incet in club,facanduma rosie in obraji,nu prea eram invatata sa umblu prin cluburi,dar de data aceasta facusem o exceptie.Aveam pe mine un tricou lung,mov,care imi acoperea pantaloni scurti si albi,nici macar nu se vedea ca aveam pantaloni,nici nu am miram de ce se uitau baieti la mine,ciudat.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:09 am

Eram in club la o masa intr-un coltisor,cu o gluga pe cap,niste ochelari de sare cat casa si incercand sa nu par prea suspect cu toate ca majoritatea lumii se uita la mine,ori din cauza aripilor pe care nu le puteam ascunde prea bine ori....alt motiv nu prea era.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:13 am

Am dat din umeri si am inceput sa topai copilaresc pana la bar.
-O Cola cu pai,please.am spus pe un ton copilaresc,lasand capul pe o parte,am primit imediat doza cu pai si am zambit,privind prin club.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:16 am

O vad pe fata la bar si vreu sa ma duc spre ea cu toate ca ezit putin.
"Nu vreu sa atrag atentia si mai tare...mai conteaza? oricum nu reusesc sa ma prinda niciodata" imi zic in timp cemi dau gluga si ochelarii jos si ma duc spre ea.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:19 am

-Aia ar trebui sa fie animatori?ma intreb eu
-Hey....aveti grija mah,ca va cat bicepsii in pantaloni!strig eu razand copilaresc,oricum pentru mine era ceva nromal sa fac misto de lume.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:23 am

Vazusem ca era cu spatele la mine si mi-am zis sai fac o surpriza.
-HEY BOO! ii strg eu de la spate facand o fata de "monstru"
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:27 am

Am inceput sa tip,vrand sa il plesnesc,m`am intors cu fata la el.
-Kin.spun privindul copilaros,prefacanduma suparata,incrucisandumi mainile la piept.
-Astept o explicatie.am spus razand
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:31 am

-Pai...nu am asa ceva dar ce faci tu aici? o intreb dupa ce incep sa rad si eu de fata ei bosumflata.
Iau un scaun si ma asez dar cu fata la spatar sand cu mainile pe acesta.
-O bere mare aici! strig eu catre barman si apoi ma uit spre Samy.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:34 am

-Trebuia sa ai,raule.spun scotand copilaresc limba la el
Mi`am luat doza de suc in mana si am inceput sa trag lichidul dulce si rece prin pai
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 1:58 am

-E daca zici tu...atunci motivul e ca imi place sa sperii fetele dragute, e destul de bun? o intreb eu nepasator in timp ce ma uitam la barbanul care benea cu berea mea.
-Mersi! ii zic eu in timp ce iau berea si dau jumatate de pahar pe gat dintr-o inghititura.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:02 am

-Saltari lume!Ce face-ti?spun indiferenta mergand lanaga ei.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:04 am

-Gata,m`am saturat nimeni nu zambeste,hello!!Urinela Mazga is here!am tipat eu razand
-Hellouu!!!
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:17 am

-Huh?Ce tot indrugi acolo?neintelegand o iota din ce zicea fata.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:20 am

-Te uiti la Vacanta Mare?Sau ma rog te`ai uitat?am intrebato razand
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:25 am

-M-am uitat demult deci nu mai stiu despre ce era.spun dandu-mi seama ca serialul il urmaream de plictiseala acasa.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:29 am

-Nu pot rade in timp ce beau...daca vrei sa vezi rasete mai iami doua halbe si o sa imi faci si inmormantarea. ii zic in timp ce mai dadeam o gura pe gat.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:30 am

-Aham,draguuut,dar tot m`am plictisit.am oftat
-Bah,animatori,faceti mah si voi streaptes adevarat nu vedeti ca nu lesina nimeni?Bah va cad fizicurile in pantaloni!tip eu
-Scuze Kin asta e viata,dute acolo.am spusrazand.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:35 am

-Uuuuuuuuuuu sa-l vad pe Kin dezbracat.Dragut.spun razand aproape in hohote.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:36 am

Am inceput sa rad.
-Inca cateva halbi de bere,fac cinste.am facut cu ochiul barmanului
-Hai Kin,incepi cu tricoul sau cureaua?l`am intrebat razand
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:41 am

-HAAA?? O MAI! Bine fie daca vreti voi...ce nu fac eu pentru domnisoarele dragute? zic in timp ce ma indreptam spre scena desfacandu-mi parul pe drum.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:44 am

-YAAAAAAAAAAAY KIN!KIN!KIN!spun incepand sa scandez fugind langa scena dand pe toata lumea la o parte.Sa te vad!
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:45 am

Am continuat sa rad.
-Trebuie sa vad asta.am spus scotandumi telefonul din buzunar filmandul pe baiat
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:52 am

Ma urc pe scena aruncandui pe ceilati idoti de acolo si luand un microfon car enu miam dat seama ce cauta acolo.
-BUNA TOATA LUMEA! FITI ATENTI! MAI MULT DE PANTALONI NU AJUGETI IN SEARA ASTA...NU MIAM LUAT LENJERIA BUNA ASA CA...SA INCEPEM! strig eu in microfon ca sa ma auda tot clubul,apoi imi dau hanoracul si tricoul jos ramanad doar intr-un maieu mulat.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:55 am

-Uuuuu...Kin....hai mah fie`ti mila de mine si da jos si pantaloni.spun apropiinduma de scena cu telefonul.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 2:57 am

-Haide Kin!Macar sa-ti vedem patratelele de pe burta.spun razand uitandu-ma la baiat.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





The Club Is Alive Empty
MesajSubiect: Re: The Club Is Alive   The Club Is Alive Icon_minitime

Sus In jos
 
The Club Is Alive
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Eat you alive

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Oras :: Club-
Mergi direct la: