Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Another minute

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:13 am

-Ce ai patit bahh nebunule?!tip dupa baiat uitanduma pe fereastra
-Kin,intoarcete,te rog!!
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:16 am

-Eu am glumit doar.spun dand drumul fara sa vreau la o melodie de breakdance.Ma duc dupa el.spun sarind pe geam si alergand dupa el.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:21 am

Fugeam spre niste tufisuri razand de ele cand ma trezesc bot in bot cu un caine de vanatoare.
-Buna cutu! ii spun eu copilaros in timp ce afisez un zambet de idiot pe fata dar cainele maraia la mine urat.
In momentul ala apare din tufis un om mare si musculos cu o pusca.Cand l-am vazut am inceput sa fug inapoi fara sa o mai vad pe Ame care fugea in directia mea. Omul trage cu pusca si ma nimerste in mana dar spre norocul meu era tranchilizant. Mai apuc sa fug vreo 10 metri inainte de a cadea sub efectul tranchilizantului.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:29 am

-Kin!strig speriata si ma arunc pe fereastra,aducandumi aminte apoi ca nu stiam sa ajung jos,m`am agatat de o creanga si m`am asezat langa baiat in genuchi,zgaltaindul putin.
-Kin!
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:34 am

-Kin!Esti bine?il observ pe vanator indreptandu-se spre noi.Ce doresti?Nu e animal ca potaia ta ca sa-l tranchilezi si doar nu?spun vazand cum se infurie.Du-l de aici!spun sarind pe gorila tragandu-i palaria pe cap si luandu-i pusca.O sa-mi placa asta.spun ranjind malefic.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:37 am

-Auch,daca nu ai fi asa greu.am spus luandul cu greu pe baiat in brate,intrand cu greu in scoala,uitanduma dupa infirmerie.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:42 am

Intru in scoala cu ceva sange pe maini si pe fata cu pusca la spate fredonand de parca nimic nu se intamplase.Locul era curat acolo unde il adormisem pe vanator si cainele lui intr-un somn luuuuuung.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:44 am

Am deschis usa de la infirmerie cu greu punandul pe pat.
-Auch,mainile mele.spun sarind copilaresc dand din maini de durere.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:51 am

-Salut!Abea l-ai adus?Am terminat de ceva timp.spun inca nespalandu-ma pe maini sau fata lasand pusca undeva langa perete si aia plina de sange.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:54 am

M`am dus langa fata punand degetul pe una dintre petele de sange,apoi bagandul in gura.
-Dulce.am zambit copilaresc,pai...e greu,spunei sa mai slabeasca.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:57 am

Am izbucnit in ras incepand sa-mi ling degetele pline de sange.
-Chiar ca-i dulce.spun uitandu-ma la baiat.Si ce facem cu el?
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:04 am

-Asteptam sa se trezeasca ,cred,oricum alceva nu putem face.am spus asezanduma pe un scaun.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:38 am

Ma trezesc cu greu si apoi incerc sa ma ridic dar nu puteam corpul fiindu-mi inca amortit asa ca ma multumesc sa ma uit spre fete.
-Putin ajutor aici? le strig cat puteam de tare chiar daca sunase doar ca o soapta.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:41 am

M`am ridicat ducanduma la el si l`am ajutat sa se ridice.
-Mai bine ai sta intins.am spus privindul ingrijorata.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:43 am

-M-am ocupat eu de vanator.A fost distractiv.spun zambind aratandu-i fara sa vreau mana insangerata.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:45 am

-Sunt bine! sunt bine! era doar tranchilizant...nu-mi vine sa cred ca mi sa intamplat din nou,noroc ca erati voi aici. ii zic zambind prietenos in timp ce ma ridic in capul oaselor.
Imi frec nitel lecul unde ma nimerise sageata apoi ma uit la fete.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:46 am

-1.Tu odihnestete.am spus privindul pe baiat
-2.Tu spalate si punete in patul celalalt si culcate si tu.am zis privindo apoi pe Ame
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:47 am

-Sper ca nu-i nimic daca l-am 'adormit' si eu nu?spun lingundu-mi mana din nou.Vrei?E chiar dulce.spun razand.Neeeeeeee,nu mie somn deloc.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:48 am

-Pai si tu ce maica vrei sa faci? o intreb pe Sam in timp ce ma uitam ciudat la ea.
Ma intind pe pat si iau perna in brate.
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:49 am

O trag pe fata de mana spre mine,lingandui incet mana,sterganduma la gura.
-Ti`am spus.i`am facut cu ochiul fetei
-Eu...pai o sa stau de paza.am chicotit
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 3:51 am

-Hei!Sangele meu,nu al tau.spun luandu-mi mana inapoi si ducandu-ma sa ma spal pe maini.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:27 am

-Vrei sa fie al meu?Cine are un cutit?intreb luand o seringa de pe o masa.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:33 am

-Hai potolitiva amandoua...nu prea mai am chef de glume acum. zic trsit in timp ce strang perna mai tare in brate
Sus In jos
Samanta

Samanta


Mesaje : 393
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:36 am

-Eu una nu glumesc.am spus lasand siringa jos,luand un cutit crestandumi putin din piele,incepand sa imi curga sange.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:39 am

-De ce esti trist?Si daca ma omori te omor si eu.spun punandu-ma langa baiat pe pat.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Another minute - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Another minute   Another minute - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Another minute
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Academie :: Clase-
Mergi direct la: