Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 All alone...or not?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

All alone...or not? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: All alone...or not?   All alone...or not? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:53 am

-Hai hai un pic mai sus si gata.spun impingandu-l cu mana dandu-mi seama ca era aia care durea.Itta!spun inchizand un ochi dar continuand sa il imping de la spate pe baiat.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

All alone...or not? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: All alone...or not?   All alone...or not? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:59 am

-Nu ma mai impinge,tu vezi cum te cateri da? ii reprosez eu uitandu-ma in jos la ea.
Ajug in sfrasit pe o creanga mai inalta si ma asez in fund pe ea sprojinidu-ma de trunchiul copacului apoi intinzandu-i o mana lui Ame.
-Hai sa te ajut ca si tu mai ajutat da?
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

All alone...or not? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: All alone...or not?   All alone...or not? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:04 am

-Mersi.spun apucandu-i mana si urcand mai usor.Acum sa luam pastilele sau ce sunt astea.spun scotandu-le din buzunar.Oare de ce a zis sa le luam undeva sigur?Ma rog.spun inghitind pastila un pic amara si incepand sa ma usture mana cu pricina apoi cazand intr-un somn adanc.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

All alone...or not? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: All alone...or not?   All alone...or not? - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 5:09 am

Iau pastila cam in acelas timp cu Ame si ochiul incepuse sa ma usture mai tare dupa acea ma uit in ultimele 3 secunde la Ame dupa aceea miam pierdut si eu cunostinta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





All alone...or not? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: All alone...or not?   All alone...or not? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
All alone...or not?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Inafara orasului :: Padure-
Mergi direct la: