Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I can't fly...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 8:40 pm

Intru in camere cu un gemantan ca toate zilele,nici eu nu stiam de ce e asa ca aveam acolo doar vreo 3 tricouri si cele necesare care nu ocupau jumatate din el.
Il arunc in dulap fara sa-l deschid,oftez scurt,dau muzica la maxim si ma arunc in pat punandu-mi aripile peste fata.
"MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR!" imi zic in gand.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 8:51 pm

Bat la usa afisandu-mi zambetul meu fals dar foarte convingator.
-Saluuuuuut!E cineva?
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 8:54 pm

-Da,da intra! ii zic eu fetei fara sa-mi dau aripile de pe fata si jumulindu-mi penele care oricum trebuiau sau cada.
-Fa-te comoda si ia ceva din frigider daca vrei...nu ma dernajeaza. ii zic eu inca neuitandu-ma la ea si facandu-i doar cu mana printre pene.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 8:57 pm

Eram in camera mea incercand sa ma antrenez, dar nu ma putem concentra deoarece "inteligentul" meu vecin avea muzica dta la maxim. Mi-am pus sabia in teaca iesind nervoasa din camera. Am iesit din camera mea intrand nervoasa intr-a lui.
Mi-am indreptat privirea spre el privindu-l urat.
-Da domnule muzica aia mai incet . Unii incerca sa se concentreze. spun nervoasa.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:00 pm

-Si daca nu vreau ce-mi faci? Ma pui pe rotisor sau ce? o intreb ironic pe fata care tocmai intrase dar fara sa ma uit la ea eu fiind ocupat cu "treburile" mele.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:01 pm

-Da mersi.spun asezandu-ma jos pe canapea.Ce melodie este?il intreb pe baiat fara sa ma mir de aripile lui.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:03 pm

Am marait nervoasa oprind chiar eu muzica. Mi-am indreptat privirea spre el privindu-l urat .
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:05 pm

-Dar de ce nu-ti dai aripile alea de pe fata?Apropo ma cheama Ame.spun plictisita de pe canapea.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:05 pm

-I'm Alive-Becca..iti place? Eu o ador sincer sa fiu. zic in timp ce ma ridicam cu chiu cu vai din pat.
Aveam capul plin de pene si mai scuip si din gura niste puf.
-Hey..bine bine o sa o dau mai incet...acum mai lasa-ma da? ii zic eu fetei care a oprit muzica ducandu-ma langa radio si dezchizandu-l la loc.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:06 pm

-Da imi place.spun inca plictisita privind tavanul.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:07 pm

-Mda...ma rog. zic privindu-l suparata.
-Kristine! ma prezint si eu.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:11 pm

-Kin..incantat de cunostinta,domnitelor. glumesc eu in timp ce fac o plecaciune in fata lor apoi incep sa ma scarpin la ochi.
Ma duc la frigider si iau o doza de bere si ma duc pe canapea langa Ame si zambesc la ea smechereste.
-Siiiii??? ce faceti voi pe aici? le intreb eu pe fete.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:12 pm

-Eu?Plictisita.Ea?Nu stiu.spun punandu-mi iar zambetul pe fata inca uitandu-ma la tavan
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:14 pm

-Mai ai nu? intreb aratand spre berea din mana baiatului, dar nu mai stept un raspuns ca intru in bucatarie bagandu-mi nasul in frigiderul lui.
Imi iau o doza de bere intrand in camera.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:17 pm

-Pai hai sa nu ne mai plictisim asa ca eu nu deaia am venit pe aici...aveti vreo propunere de a face ceva? le intreb pe fete in timp ce ma intind pe canapea ajungand cu capul pe picioarele lui Ame si cascand pictisit.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:19 pm

-Tie inca somn?Ma rog.Adevar,provocare,tupeu sau ce ai face daca?spun nemiscandu-mi privirea de pe tavan.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:19 pm

-Da sunt de acord. zic eu in timp ce ii priveam smechera pe cei doi.
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:20 pm

-Bine fie..cine incepe? EU NU! am zis repede incepand sa rad aiurea si incercand sa o fac pe Ame sa se uite la mine,gadilind-o daca se poate.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:23 pm

Nici eu! spun repede incepand sa rad.


Ultima editare efectuata de catre Kristine in Lun Aug 23, 2010 9:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:23 pm

-Nici...nici...nici eu!spun in timp ce radeam adevarat incercand sa-l fac pe baiat sa ma lase.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:28 pm

Ma potolesc din gadilat si ma pun mai comod pe genunchi ei,intorcandu-ma pe o parte.
-Mooaaaaaale heehee. chciotesc in timp ce ii strang picioarele in brate ca pe o perna.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:31 pm

-Nu-ti sunt perna asa ca JOS.spun impingandu-l pe jos.Ok daca tot incep eu .... Kris-chan,adevar blah blah blah?spun razand
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Kristine

Kristine


Mesaje : 14
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:36 pm

-Provocare! am spus zambind malefic.
-Da a fie una buna!
Sus In jos
Kin

Kin


Mesaje : 431
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:41 pm

-YAH! strig in timp ce aterizez cu spatele pe podea. ESTI O FATA TARE REA! strig la ea ironic in timp ce ma ridic de pe jos si imi frec cu chiu cu vai spatele.
-MAMA! Cred ca miam rupt un oscior....ne nici o santa,nus asa sensibil. imi zic mai mult pentru mine.
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 9:42 pm

-Ok paaaaaaaai.....gadila-l pe asta ca razbunare.spun razand artand spre cel de jos.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





I can't fly... Empty
MesajSubiect: Re: I can't fly...   I can't fly... Icon_minitime

Sus In jos
 
I can't fly...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: