Eternal connections
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~Anime RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 A big sasin is here

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Hiro Aizawa

Hiro Aizawa


Mesaje : 103
Data de înscriere : 23/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Suna Kagure

A big sasin is here - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A big sasin is here   A big sasin is here - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 8:32 pm

Incercand sa mai spun ceva cu durerile in burta i-am zis:
-Dar.....chestia e ca...numai pe.....tine si...pe Kin va cunosc,neputand sa mai vorbesc coeerent
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

A big sasin is here - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A big sasin is here   A big sasin is here - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 10:09 pm

-Si acasa nu ai pe nimeni sau orice ruda?il intreb in timp ce se vedeau niste lumini rosii si albastre pe geam.Noroc ca stam nu foarte departe de spital.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Hiro Aizawa

Hiro Aizawa


Mesaje : 103
Data de înscriere : 23/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Suna Kagure

A big sasin is here - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A big sasin is here   A big sasin is here - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 10:13 pm

-Pai.........nemaiputand sa spun nimic
Sus In jos
ame
Admin
ame


Mesaje : 521
Data de înscriere : 23/08/2010

A big sasin is here - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A big sasin is here   A big sasin is here - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 10:15 pm

In camera intra cei de la salvare si il i-au pe targa plecand si eu cu ei.
-Oricum nu am ce face singura si poate sunt mai confortabile scaunele de acolo.zic dand din umeri.
Sus In jos
https://eternal-connectons.forumgratuit.ro
Hiro Aizawa

Hiro Aizawa


Mesaje : 103
Data de înscriere : 23/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Suna Kagure

A big sasin is here - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A big sasin is here   A big sasin is here - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 10:19 pm

Deschizand ochii ma vazui pe patul de spital sperand sa fiu mort dar din pacate eram viu si simteam camai e cineva cu mine in camera gandindu-ma imediat la Ame...incerc sa intorc capul dar nu puteam sa misc nici un muschi...anestezia am zis in gandul meu
Sus In jos
Continut sponsorizat





A big sasin is here - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: A big sasin is here   A big sasin is here - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
A big sasin is here
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Eternal connections :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: